Hikayemiz

Hamsi Finger; 2012 yılında Kurulmuştur .Hamsi Finger hikayesi TÜSİAD Bu Gençlikte İş Var yarışmasıyla başlamıştır, iş fikirlerinin yüklenmesine son 3 dk kala Hamsi Finger iş fikirlerini yazıp gönderen gençler 130 grup arasından 15 finalist arasında olurlar ,yarışmadan ödül alamasalar da aslında Hamsi Fİnger'ın hayata geçmesinde bu yarışma onlar için bir yol açıcı olmuştur.
Tüsiad ta aldıkları övgülerle iş fikirlerine olan inançlarının artmasıyla ve eksiklerini görüp düzeltmeleriyle, Girişim Kampüsü yarışmasına katılmaya karar verirler. Girişim kampüsü yarışmasında yarışmaya devam ederken

TV 8 de yayınlanan “Bir fikrim var”  yarışmasına başlar.
Jüri üyeleri arasında  Ali Şen, Leyla Alaton'un Bulunduğu Jüri üyelerinden tam not alır ve finale kalır,Finalde Çekişmeli bir oylama sonucunda 1. Olan Hamsi Finger ekibi yarışmanın ardından çalışmaları hızlandırırlar yoğun bir temponun sonunda hazırlıkları tamamlanan Hamsi Finger 2013 Eylül ayında resmi faaliyete başlar 2013 yılında ilk şubesini açmıştır. 2014 yılında ilk franchise’nı vermiştir. 2016 yılında ilk yurtdışı şubesini Ukrayna Odessada ,2018 Yılında Avrupa’da Almanya’da  ve 2022 Yılında Romanya’da şubeler açmıştır. 50 farklı menü çeşidi ile 2023 yılı itibariyle 55 şube İle Türkiye Almanya ve Romanya’da faaliyetlerine devam etmektedir.

Blog

Türkiye'nin en büyük balık ekmek Franchise veren Firması Hamsi Finger 3 ülke 50'den fazla şube ile bayilik vermeye devam etmektedir.

 • testimonial-avatar

  Yediğim en lezzetli balıklardan birini burada yedim! Servis çok hızlı ve personel çok dost canlısıydı. Herkese tavsiye ederim.

  Müşteri Yorumu

 • testimonial-avatar

  Taze deniz ürünleri sunan çok çeşitli menüler vardı ve fiyatlar makul düzeydeydi. Ayrıca, manzara da harikaydı. Kesinlikle tekrar ziyaret edeceğim.

  Müşteri Yorumu

 • testimonial-avatar

  Birçok farklı balık yemeği seçeneğiyle gerçekten benzersiz bir deneyim sunuyor. İnanılmaz lezzetlerle dolu menüsü, kaliteli servisi ve rahat atmosferiyle burada yemek yemek gerçekten keyifliydi. Kesinlikle tekrar geleceğim.

  Müşteri Yorumu