Ara
  • Hamsi Finger

FRANCHİSE SÜRECİ

Güncelleme tarihi: 6 Oca 2020

•Yatırımcımız tespit ettiği işyerinin konumunu firmamıza gönderir. Bu konum firmamızca analiz edilir. Verilere bakılarak detaylı lokasyonda ki 500m 1500m çevremde ki müşteri potansiyeli, demografik yapı, aylık gelir, aylık hane harcamaları, cadde reytingi ve bunun gibi birçok veri aracılığıyla analiz yapılıp lokasyonun uygun veya uygun olmadığı kararı verilir.

•Mutabakat sağlanması durumunda proje onaylanıp inşaat ve tadilat işlemleri başlar. Tadilat devam ederken konsept masalar sandalyeler v.b. de hazırlanmaya başlar. •Tadilat biter bitmez konsept montajı yapılır. İşletme açısından 1 hafta öncesi işletmecimiz ve şube personeline belirlenen pilot işletmede ön eğitim verilir. Eğitim içerisinde işletme ve kullanılan tüm sistemler yer almaktadır.

•Eğitimin tamamlanması tadilat ve montajın tamamlanmasıyla işletme 1 hafta süreyle demo satışı yapılır. Demo süresince işletme eksiklikleri tespit edilir, hizmet kalitesi mükemmelleştirilir. Demo sonrası resmi açılış yapılır. Açılışta 1 usta 1 bölge satış müdürü sizinle birlikte olur. Belirli aralıklarla bölge müdürlerimiz süreç içerisinde değişiklikler ve yeniliklerle alakalı eğitim sürecine devam edeceklerdir. İşletme reçetesi doğrultusunda iş geliştirme eğitimleride bu eğitimlerin temelini oluşturacaktır.623 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör